Pediatrie
Recent openden wij een splinternieuwe afdeling Pediatrie. De vernieuwde dienst is een all-in one afdeling, hetgeen inhoudt dat consultatie– en verpleegafdeling dicht bij elkaar zijn gelegen. Op de 5de verdieping van het AZ Jan Portaels treft u allereerst het consultatiedeel aan, inclusief wachtzaal met speelruimte voor de kinderen en in de zijvleugel treft u het hospitalisatiedeel aan. Het voordeel hiervan is dat de artsen altijd dicht in de buurt zijn van de gehospitaliseerde patiëntjes.
Er wordt gewerkt vanuit de leefwereld van het kind, met dito kleuren - vooral vrolijk oranje en fris groen - en figuren. Onze keuken legt de jonge patiëntjes graag extra in de watten, vraag hiervoor extra info bij het zorgteam van uw afdeling
Een leesouder animeert wekelijks de kinderen met spannend materiaal, maandagnamiddag is het steevast tijd voor de cliniclown (http://www.cliniclowns.be) en voor diegenen die graag les volgen vanuit het ziekenhuis bieden wij het bednet-systeem aan (http://www.bednet.be).
Artsen
- Dr. Ann Casteels, diensthoofd Maak een online afspraak
- Dr. Katia Vankeirsbilck Maak een online afspraak
- Dr. Greet Van Hoey Maak een online afspraak
- Dr. Herwig Geussens Maak een online afspraak
Verpleegafdeling
Pediatrie – hoofdverpleegkundige Leen Vingtcent
T 02 257 57 41
Bezoekuren:
Voor ouders is er doorlopend bezoek toegelaten.
Speelgoedschenking voor onze afdeling Pediatrie!
Onze afdeling Pediatrie mocht van Ricoh Belgium een hele lading splinternieuw speelgoed ontvangen. Pediater Dr. Van Hoey was erbij samen met mevrouw Sarah Corti van Ricoh Belgium. Onze kindjes zijn Ricoh erg dankbaar!
Consultaties
Voor een consultatie kunt u contact opnemen met de afsprakendienst,
Telefoonnummer: T 02 257 51 73 op werkdagen tussen 08:00 en 19:00


